Hakkımızda

2012 yılında faaliyete başlayan Başak Ekolojik, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Ve Türk Akreditasyon Kuruluşunun denetimi Sonucu verilen yetki doğrultusunda organik tarımda kontrol ve belgelendirme hizmeti vermektedir.

Ulusal ve uluslararası alanda tanınan bir kuruluş olma hedefini benimseyen Başak Ekolojik, çıkar ilişkisi içine girmeden ve en önemlisi yaşanabilir bir dünya adına sorumluluğunun farkında olarak, hedefe ulaşma adına büyük bir hırs içinde olmayıp, güvenilir ve tarafsız olmayı benimsemiştir.

Başak Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Hizmetleri Tic. Limited Şirketi hizmetlerini ulusal ve uluslararası standartlarının şartlarına göre sürdürmeyi ilke olarak kabul etmiştir. Belgelendirme sürecini kalite esaslarına dayandırarak kendi kalite anlayışına bağlı kalmayı değişmez etik kural olarak kabul eder. Başak Ekolojik kendi sistemine 2016 yılında AB St01 Başak Organik Standardı ve Avrupa Birliği Yönetmeliği EC 834/2007 ve EC 889/2008’e göre kontrol ve sertifikasyon hizmetini de ilave etmiştir.

Başak Ekolojik, alanında sahip olduğu deneyimi ve uzman ekibiyle bağımsız bir sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin